İşleminiz gerçekleştiriliyor.. Lütfen bekleyiniz..

Ücretsiz Danışın

Buz Lazer Epilasyon hakkında merak ettiklerinizi çekinmeden sorabilirsiniz. Uzman doktorumuz mümkün olan en kısa sürede sorunuzu cevaplayacaktır.

VİDEO ANLATIMI İZLEYİN
Tüm Videolar

FİYAT BİLGİSİ ALIN

İlgili yasalar gereği danışanlarımızla birebir iletişim kurmadan fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. Tedavi ücretlerini öğrenmek için bizi çekinmeden arayabilirsiniz
GSM 0546 571 90 19
Whatsapp 0546 571 90 19
Sabit 0212 571 66 13
E-Posta drarslanpoliklinik@gmail.com
Lazer Epilasyon Mu Yaptırmayı Düşünüyorsunuz ?
Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir
Merak Edilen Sorular ve Cevapları

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en yeni teknolojisidir. Lazer epilasyon son 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine Buz Lazer teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu. Şimdi 2014 yılının sonunda yine Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık lazer cihazlarının başlığı Buz yani eksi 3 dereceye kadar soğutuyor, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük, 20x10 mm, işte bu yüzden, Buz Lazer çok daha hızlı. Buz Lazer teknolojisiyle konforlu ve cok hızlı uygulama yaptırabilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon, doktor kontrolünde sağlık bakanlığından onaylı lisanslı kliniklerde yapılması gereken tıbbi bir uygulamadır. Sağlığınızı riske atmamak için Lazer Epilasyon uygulamasını klinik ortamında yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Lazer epilasyon uygulaması erkek ve kadınlarda aynı şekilde uygulanmaktadır. Bir on yıl öncesine göre artık erkekler de lazer epilasyon yaptırmak için kliniklerin kapısını çalıyorlar. Erkeklerin kıl yapısı daha kalın olduğundan acı eşikleri çok daha düşüktür, bu yüzden sıfır acı ve ağrılı bir lazer epilasyon teknolojisi Soprano ICE - BuzLazer son zamanlarda erkekler tarafından en çok tercih edilen yöntemdir.

Buz Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir ve acısız olmasından dolayı acı eşiği düşük olan erkekler için en uygun yöntemdir.

Alexandrite lazer epilasyon  sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır, Ndyag lazer cihazları zaten artık tercih edilen bir teknoloji değildir. Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir, 810nm dalga boyundaki diode tabanlı yeni BuzLazer™ teknolojisinin bu konuda FDA belgesi mevcuttur.

Buz Lazer epilasyon teknolojisiyle artık tamamen acısız,  ortalama 4 - 6 seansta istenilen sonucu elde etmek mümkün olmaktadır.

Uygulama yapılacak bölge 1 gün öncesinden jiletle sıfırlanmalıdır. Kıllarda renk açmak için sarartma losyonları kullanılmamalıdır.

Göğüs bölgesi (15 dk ) Bacak bölgesi ( 25 dk) Sırt bölgesi (15 dk ) Ense (2 dk ) Boyun ( 2 dk )

BuzLazer 4 mevsim uygulanabilen bir lazer epilasyon cihazıdır, her cilt rengine (bronz ten dahil) uygulanan ve güneş lekesi riski oluşturmayan (güneş koruyucusu sürmek şartıyla) BuzLazer ile ortalama 4/6 seansda istenmeyen tüylerinizden kurtulmak artık mümkün.

Buz Lazer epilasyon, sadece Soprano ICE marka lazer epilasyon cihazlarıyla yapılan sıfır acı ve ağrısız bir yöntemdir, uygulama esnasında sıcak taş masajı konforu yaşatan bu yöntem erkekler arasında çok rağbet görmektedir

Acısız lazer epilasyon yapabilen, BuzLazer - Soprano ICE lazer cihazı ile yapılan uygulamalarda memnuniyet oranı yüksektir, sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkek hastalarda acısız ve ağrısız lazer epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir lükstür. Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir.

Cilt yapıları hassas olan erkeklerde lazer epilasyondan sonra kısa süreliğine hafif kızarıklıklar görülebilir. Tedirgin olunacak bir durum olmamakla beraber bu tür durumları tetiklememek için lazer epilasyon sonrasında cildi tahriş edebilecek şeyler yapılmamalıdır. Lazer epilasyon seanslarından sonra ilk 3 gün güneşe çıkmamak en iyi karar olacaktır ama mecburu bir durum söz konusu ise mutlaka güneş kremi kullanılmalıdır.


0546 571 90 19
drarslanpoliklinik@gmail.com