İşleminiz gerçekleştiriliyor.. Lütfen bekleyiniz..

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

VİDEO ANLATIMI İZLEYİN
Tüm Videolar

ERKEK BUZ LAZER EPİLASYON KAMPANYASI

Siz beylere özel kampanyalı 6 seanslık paket fiyatlarımızı mutlaka sorun!
Tüm vücut, kemer altı, kemer üstü, sırt, koltuk altı, göğüs, yanak ve kaş arası kampanyalarımız mevcuttur. Özel bölge işlemleri erkek estetisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

FİYAT BİLGİSİ ALIN

İlgili yasalar gereği danışanlarımızla birebir iletişim kurmadan fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. Tedavi ücretlerini öğrenmek için bizi çekinmeden arayabilirsiniz
GSM 0546 571 90 19
Whatsapp 0546 571 90 19
Sabit 0212 571 66 13
E-Posta drarslanpoliklinik@gmail.com

Dr. Arslan Poliklinik
DR. Burcu & Korkut Arslan
 • Erkekler için en uygun lazer epilasyon
 • 6 haftada bir 6 seans ile %80-90 sonuç
 • Buz başlılığı ile ağrı acı yok
 • Her cilt tipinde ve her kıl renginde etkili
 • Yaz aylarında da uygulama yapılmaktadır
 • Kesinlikle cildinizde tahrişe ve lekelenmeye izin vermez
 • Rakipsiz teknoloji
 • Hijyenik ve güvenli klinik ortamı

ERKEK BUZ LAZER EPİLASYON KAMPANYASI

Siz beylere özel kampanyalı 6 seanslık paket fiyatlarımızı mutlaka sorun!
Tüm vücut, kemer altı, kemer üstü, sırt, koltuk altı, göğüs, yanak ve kaş arası kampanyalarımız mevcuttur. Özel bölge işlemleri erkek estetisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Buz Lazer'i Yaptıranlardan Dinleyin

  Cemal T.

  Fitness ve vücut geliştirme ile uğraştığım için cildin pürüzsüz görünümü benim için önemli bu yüzden epilasyon yaptırmaya karar verdim. Ağrısız ve erkekler için uygun bir yöntem olduğunu öğrendiğim buz lazeri tercih ettim sonuç tam istediğim gibi Dr. Arslan Poliklinik çalışanlarına teşekkür ederim

  Muharrem E.

  Sakal çizgisi, boyun ve ensede yaptırdım oldukça başarılı sonuç aldım. Ayrıca klinik ortamı gayet hijyenik çalışanlar da güleryüzlü tavsiye ederim.

  Murat G.

  Normal seanslarımı ve kontrol seanslarımı tamamladım neredeyse istemediğim kılların tümünden kurtuldum pürüzsüz bir cilde sahip oldum. Söylendiği gibi buz lazer hem etkili hem de ağrısız acısız bir yöntem epilasyon yaptırmak isteyenlere buz lazeri tavsiye ediyorum

  Mustafa R.

  Daha önce lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyordum fakat çevremden ağrılı bir işlem olduğunu duyduğum için karar veremiyordum Dr. Arslan Polikliniğe ön görüşmeye geldim deneme seansı yapıldı ağrı ve acının yok denecek kadar az olduğunu görünce yaptırmaya karar verdim. 4. seans tamamlandı sonuç oldukça memnuniyet verici.

  Hasan Ö.

  6. seansımı tamamlayalı yaklaşık 15 gün oldu istemediğim kıllardan çok büyük oranda kurtuldum. Gül Hanım başta olmak üzere kliniğin tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

  Murat B.

  Daha önce Alexandrite Lazer ile epilasyon yaptırmış biri olarak ilk seanstaki deneyimime dayanarak Buz Lazerin çok daha ağrısız ve acısız olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca Dr. Arslan Poliklinik ortamı gayet konforlu ve nezih epilasyon yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim.

  Bülent E.

  Bir yıla yakın süredir Dr. Arslan Poliklinik’e lazer epilasyon için geliyorum. Uygulamayı yapan Estetisyen Gül Hanım’a da çok teşekkür ederim Buz Lazerden çok memnunum söylendiği gibi oldukça iddaalı bir cihaz.

Tüm Yorumlar
 • Erkeklere En Uygun Lazer Epilasyon
 • Erkeklere En Uygun Lazer Epilasyon

  Bayanlara oranla daha koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde lazer epilasyon artık çok daha acısız ve konforlu. Soprano Buz Lazer Epilasyon sistemiyle artık erkeklerde çok kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtulabiliyorlar,  özellikle çok can yakan sakal üstü ve ense bölgeleri bile...

  Devamını Oku
 • Erkek Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ?
 • Erkek Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ?

  Erkeklerde epilasyon yapılma yöntemi ile kadınlarda epilasyon yapılma yöntemi arasında aslına bakarsanız bir fark yoktur, yalnız erkeklerde epilasyon yaptırmanın avantajları daha çoktur. Çünkü erkeklerin kıl yapısı daha kalın ve daha koyu renkte olduğu için ve cilt yapılarında hassasiyet hissi ...

  Devamını Oku
 • 7 Maddede Erkek Lazer Epilasyon
 • 7 Maddede Erkek Lazer Epilasyon

  1) Erkeklerin acı eşiği oldukça düşüktür bu yüzden lazer epilasyon olacaklarsa acısız ve ağrısız bir teknolojiyle tedavi olmalılar. 2) Erkekler de lazer epilasyon kadınlarınkine göre daha hızlı sonuç verir, çünkü erkeklerin kıl yapıları hangi bölgelerinde olurlarsa olsunlar kadınlarınkine göre daha sert ve ..

  Devamını Oku
@DRARSLAN.POLİKLİNİK
Bu Yazılarda İlgilinizi Çekebilir
Merak Edilen Sorular ve Cevapları

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en yeni teknolojisidir. Lazer epilasyon son 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine Buz Lazer teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu. Şimdi 2014 yılının sonunda yine Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık lazer cihazlarının başlığı Buz yani eksi 3 dereceye kadar soğutuyor, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük, 20x10 mm, işte bu yüzden, Buz Lazer çok daha hızlı. Buz Lazer teknolojisiyle konforlu ve cok hızlı uygulama yaptırabilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon, doktor kontrolünde sağlık bakanlığından onaylı lisanslı kliniklerde yapılması gereken tıbbi bir uygulamadır. Sağlığınızı riske atmamak için Lazer Epilasyon uygulamasını klinik ortamında yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Lazer epilasyon uygulaması erkek ve kadınlarda aynı şekilde uygulanmaktadır. Bir on yıl öncesine göre artık erkekler de lazer epilasyon yaptırmak için kliniklerin kapısını çalıyorlar. Erkeklerin kıl yapısı daha kalın olduğundan acı eşikleri çok daha düşüktür, bu yüzden sıfır acı ve ağrılı bir lazer epilasyon teknolojisi Soprano ICE - BuzLazer son zamanlarda erkekler tarafından en çok tercih edilen yöntemdir.

Buz Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir ve acısız olmasından dolayı acı eşiği düşük olan erkekler için en uygun yöntemdir.

Alexandrite lazer epilasyon  sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır, Ndyag lazer cihazları zaten artık tercih edilen bir teknoloji değildir. Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir, 810nm dalga boyundaki diode tabanlı yeni BuzLazer™ teknolojisinin bu konuda FDA belgesi mevcuttur.

Buz Lazer epilasyon teknolojisiyle artık tamamen acısız,  ortalama 4 - 6 seansta istenilen sonucu elde etmek mümkün olmaktadır.

Uygulama yapılacak bölge 1 gün öncesinden jiletle sıfırlanmalıdır. Kıllarda renk açmak için sarartma losyonları kullanılmamalıdır.

Göğüs bölgesi (15 dk ) Bacak bölgesi ( 25 dk) Sırt bölgesi (15 dk ) Ense (2 dk ) Boyun ( 2 dk )

BuzLazer 4 mevsim uygulanabilen bir lazer epilasyon cihazıdır, her cilt rengine (bronz ten dahil) uygulanan ve güneş lekesi riski oluşturmayan (güneş koruyucusu sürmek şartıyla) BuzLazer ile ortalama 4/6 seansda istenmeyen tüylerinizden kurtulmak artık mümkün.

Buz Lazer epilasyon, sadece Soprano ICE marka lazer epilasyon cihazlarıyla yapılan sıfır acı ve ağrısız bir yöntemdir, uygulama esnasında sıcak taş masajı konforu yaşatan bu yöntem erkekler arasında çok rağbet görmektedir

Acısız lazer epilasyon yapabilen, BuzLazer - Soprano ICE lazer cihazı ile yapılan uygulamalarda memnuniyet oranı yüksektir, sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkek hastalarda acısız ve ağrısız lazer epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir lükstür. Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir.

Cilt yapıları hassas olan erkeklerde lazer epilasyondan sonra kısa süreliğine hafif kızarıklıklar görülebilir. Tedirgin olunacak bir durum olmamakla beraber bu tür durumları tetiklememek için lazer epilasyon sonrasında cildi tahriş edebilecek şeyler yapılmamalıdır. Lazer epilasyon seanslarından sonra ilk 3 gün güneşe çıkmamak en iyi karar olacaktır ama mecburu bir durum söz konusu ise mutlaka güneş kremi kullanılmalıdır.

0546 571 90 19
drarslanpoliklinik@gmail.com